Ewa Chotomska vel Ciotka Klotka

Maj 15, 2019

Pisarka, autorka piosenek dla dzieci, scenarzystka, założycielka zespołu “Fasolki”, legendarna Ciotka Klotka z Tik-Taka, czyli Pani Ewa Chotomska spotkała się dzisiaj z uczniami 1 i 2 klas z bojszowskiej i świerczynieckiej podstawówki. Pani Ewa opowiedziała o swoich książkach oraz zaprezentowała napisane przez siebie dziecięce hity (ku niesamowitej uciesze nauczycielek i bibliotekarek). Artystka zaczarowała najmłodszych czytelników o czym świadczyła dłuuuuga kolejka po książki z autografem. Dziękujemy za wizytę i pamiętajmy:
“Bo fantazja, fantazja, bo fantazja jest od tego,aby bawić się, aby bawić, aby bawić się na całego…” 🙂

Spotkanie odbyło się w ramach realizacji zadania “Książka dla człowieka, człowiek dla książki – spotkania (nie tylko) autorskie”, które w ramach Programu “Partnerstwo dla książki 2019” – dofinansowano ze środków Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego pochodzących z Funduszu Promocji Kultury.