Ogólnopolski Tydzień Czytania Dzieciom

Czerwiec 7, 2020

W dniach od 30 maja do 7 czerwca trwał Ogólnopolski Tydzień Czytania Dzieciom. W tym czasie na fejsbookowym profilu biblioteki codziennie pokazywały się filmy z czytanymi dla dzieci wierszami, opowiadaniami. Tematem tegorocznej akcji były zwierzęta. Biblioteka zaproponowała dzieciom do wysłuchania : Mumienk i złota rybka, Mruczołek, Żubr, Pszczoły, Czerwony Kapturek, Rozmowa ptaszków, Wierzgaj. Dla dzieci czytali : Hanna Mika, Anna Figołuszka, Katarzyna Rogalska, Marek Piekorz, Dawid Smykowski. Gościom dziękujemy za przyjęcie zaproszenia i zaangażowanie. Poza tym udostępnialiśmy posty ze strony Cała Polska czyta dzieciom, m.in. spotkanie z Łukaszem Wierzbickim w dniu niedźwiedzia, Panem Poetą w dniu ptaków i inne. Zapraszamy do śledzenia naszego profilu Facebook.