Szkolenie z GoodBooks o tworzeniu podcastów w ramach projektu „Pokolenia Blisko siebie”

7 września, 2022

Przed nami ciekawe wyzwanie: w ramach realizacji projektu „Pokolenia BLISKO siebie – spotkania z historią w tle”, młodzież pod opieką nauczycieli będzie nagrywać podcasty z seniorami naszej gminy. Aby zrobić to jak najlepiej, wzięliśmy udział w szkoleniach merytorycznych. Temat szkolenia: Świadectwa historii mówionej – jak robić ciekawe podcasty i zachować dziedzictwo lokalne”. Trener: Marcin Musiał – Good Books. Już nie możemy się doczekać finalnego efektu!Dziękujemy naszym partnerom i zaprzyjaźnionym Bibliotekom!

Szkoła Podstawowa im. Wilhelma Gawlikowicza w BojszowachSzkoła Podstawowa w ŚwierczyńcuSzkoła Podstawowa im. Józefa Kassolika w MiędzyrzeczuCentrum Usług Społecznych w BojszowachZwiązek Emerytów i Rencistów w Bojszowach#narodowecentrumkultury#ministerkultury#BLISKO2022-2023″Dofinansowano ze środków Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego w ramach realizacji Narodowego Programu Rozwoju Czytelnictwa 2.0 na lata 2021-2025″