Zaproszenie na warsztaty dla młodzieży.

21 września, 2016

LGD „Ziemia Pszczyńska” zachęca młodzież szkół ponadgimnazjalnych do udziału w organizowanej inicjatywie – „OKNO KARIERY”.

Wydarzenie odbędzie się w dniach 19-21 października br. i realizowane jest w ramach Powiatowej Synergii Rozwoju Zawodowego. Celem działania jest aktywizacja młodych mieszkańców obszaru, zachęcenie ich do podejmowania wyzwań związanych z prowadzeniem własnego przedsięwzięcia gospodarczego w przyszłości oraz wykształcenie kompetencji tworzenia koncepcji biznesowej.

W drugim dniu wydarzenia – 20 października, odbędą się warsztaty, prowadzone przez wykładowców Uniwersytetu Ekonomicznego w Katowicach, których finalnym efektem będzie tworzenie własnej koncepcji biznesowej. Uczestnicy mogą pracować indywidualnie lub zespołowo (max. 3 os) i właśnie do udziału w tym dniu SERDECZNIE ZACHĘCAMY wszystkich zainteresowanych. Co ciekawe, stworzone wówczas projekty, zostaną ocenione przez Komisję powołaną w tym celu. Najlepsze zdaniem Komisji projekty, zostaną nagrodzone! Kto wie, być może któryś z pomysłodawców, będzie mógł ubiegać się również o środki unijne na realizację własnego przedsięwzięcia?!

Wszystkie zainteresowane osoby, zachęcamy do przejrzenia regulaminu wydarzenia (niebawem nastąpi jego aktualizacja, m.in. dopuszczająca do udziału w inicjatywie osoby także z młodszych klas szkół ponadgimnazjalnych) ale już teraz, poniżej, znajdą Państwo regulamin wydarzenia wraz z formularzem zgłoszeniowym.

Na Państwa zgłoszenia czekamy do końca września – decyduje kolejność zgłoszeń!

W razie pytań, prosimy o kontakt telefoniczny – 32/210 02 12.

Pliki do pobrania:

Regulamin wydarzenialgd_logo