19 czerwca odbyły się ostatnie zajęcia z cyklu MALUCH W BIBLIOTECE. Dziękujemy maluszkom i ich opiekunom za wspólnie spędzony czas i wspaniałą zabawę!




















































































19 czerwca odbyły się ostatnie zajęcia z cyklu MALUCH W BIBLIOTECE. Dziękujemy maluszkom i ich opiekunom za wspólnie spędzony czas i wspaniałą zabawę!



















































































