KONKURS WIEDZY LITERACKIEJ – Akademia Pana Kleksa

15 maja, 2023

Konkurs wiedzy literackiej – na podstawie książki Jana Brzechwy „Akademia Pana Kleksa” – już za nami!Komisja w składzie: Martyna Gwóźdź – Inspektor ds. kultury i promocji, Urszula Pomietło – Starszy inspektor ds. edukacji i wychowania oraz Hanna Mika – starszy bibliotekarz czuwając nad prawidłowością przebiegu konkursu, wyłoniła zwycięzców znawców Akademii Pana Kleksa! Łatwo nie było – i dla uczestników konkursu i dla jury…Jednym punktem zwyciężyła drużyna ze Szkoła Podstawowa im. Józefa Kassolika w Międzyrzeczu , tuż przed @Szkoła Podstawowa w Świerczyńcu , Szkoła Podstawowa im. Wilhelma Gawlikowicza w Bojszowach walczyła do końca dzielnie zajmując III miejsce.Serdecznie dziękujemy wszystkim za emocje i wspaniałą zabawę!