Akademia zabawy

30 października, 2013

                          

   24 października w czwartkowy poranek odbyło się pierwsze spotkanie z dziećmi  w wieku od 1-4 lat ze swoimi mami, babciami, dziadkami lub ciociami. Zajęcia mają na celu zaznajomić dorosłych z ciekawymi formami zabawy z najmłodszymi, a z drugiej strony mają na celu kształtowanie umiejętności społecznych dzieci, zgodne funkcjonowanie w zabawie, kształtowanie odporności emocjonalnej dziecka, przełamanie bariery nieśmiałości oraz zwiększanie poczucia własnej wartości. Zajęcia, w których uczestniczą dzieci z dorosłymi w bezpośredni sposób wpływają na pełny rozwój dziecka oraz dają poczucie bezpieczeństwa.

Czwartkowe zajęcia miały charakter integracyjny – zabawa w poznanie imion, wspólne tańce. Dzieci poznały także zabawę paluszkową o gruszce, kolorowały i razem z dorosłymi odrysowywały  kontury liścia. W zajęciach uczestniczyło 9 dzieci w wieku od 18 miesięcy do 3, lat, spotkania będą odbywały się  raz w tygodniu do czerwca 2014r.

SERDECZNIE ZAPRASZAMY WSZYSTKICH CHĘTNYCH NA ZAJĘCIA: W KAŻDY CZWARTEK O GODZ. 10.00. ZAPISY: 32/218 91 07

Zajęcia są realizowane w Gminnej Bibliotece Publicznej w Bojszowach w ramach Projektu PRZEMÓC PRZEMOC, którego liderem i realizatorem jest Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej. Projekt jest Realizowany w ramach Rządowego Programu: Ograniczenia Przestępczości I Aspołecznych Zachowań  „Razem Bezpieczniej”.

buy diazepam 10mg online