III spotkanie bibliotekarzy w ramach mikrograntu „Podaj dalej”

24 maja, 2013

23 kwietnia bibliotekarze z powiatu bieruńsko-lędzińskiego oraz mikołowiskiego spotkali się po raz trzeci w ramach mikrograntu „Podaj dalej”. Tematem spotkania była aktywizacja mieszkańców, dzięki udziałowi w ramach Programu Rozwoju Bibliotek na podstawie doświadczeń MBP w Orzeszu, GBP w Ornontowicach oraz GBP w Wyrach. Spotkaniu towarzyszył zespół „Baobab”.

„Program Rozwoju Bibliotek w Polsce jest wspierany przez Global Libaries – przedsięwzięcie prowadzone w ramach Światowego Programu Rozwoju Fundacji Billa i Melindy Gates, której partnerem i grantobiorcą w Polsce jest Polsko-Amerykańska Fundacja Wolności. Realizatorem Programu jest Fundacja Rozwoju Społeczeństwa Informacyjnego, która na ten cel otrzymała grant od Polsko-Amerykańskiej Fundacji Wolności”

Zapraszamy do galerii!!!