Mali detektywi, czyli podchody z Bolkiem i Lolkiem!

30 sierpnia, 2011

Największym zainteresowaniem tegorocznych zajęć przygotowanych dla dzieci, były podchody, które odbyły się 26 sierpnia br. w Parku Dworskim w Bojszowach.

Zabawa była zorganizowana dla 20 uczestników, którzy przez całe wakacje tworzyli drużyny. Uczestnicy byli podzieleni na 4 drużyny.

Podchody były zorganizowane na podstawie przygód bohaterów „Bolka i Lolka”. Aby dotrzeć do skarbu uczestnicy musieli wykazać się pomysłowością, sprytem oraz refleksem. Zadania dla uczestników były przygotowane i dyskretnie ukryte w parku. Drużyny musiały między innymi pomóc bohaterom w budowie zamku z piasku, odszyfrować pozostawione zagadki przez Bolka, uzupełnić pamiętnik z podrózy po Polsce, pomóc Lolkowi w zjedzeniu jabłek zebranych w sadzie. Po wykonanym zadaniu otrzymywali instrukcję do dalszych poszukiwań, by dotrzeć do celu.

Wszyscy byli zadowoleni a uśmiech na twarzy każdego mówił sam za siebie.

Zapraszamy do galerii!!!