„Podaj dalej” – spotkanie z bibliotekarzami w ramach mikrograntu

21 marca, 2013

21 marca w naszej bibliotece spotkali się bibliotekarze powiatu bieruńsko-lędzińskiego w ramach mikrograntu „Podaj dalej”, w ramach Programu Rozwoju BIbliotek,  który otrzymała nasza biblioteka.

„Public Relatnions jako narzędzie kreowania wizerunku biblioteki” to główny temat spotkania, który poprowadziła Pani Małgorzata Knopik Inspektor ds. promocji i rozwoju w Urzędzie Gminy Bojszowy. Drugim tematem spotkania, który oparł się głównie na dyskusji i wymienie doświadczeń, był Program Rozwoju Bibliotek.

„Program Rozwoju Bibliotek w Polsce jest wspierany przez Global Libaries – przedsięwzięcie prowadzone w ramach Światowego Programu Rozwoju Fundacji Billa i Melindy Gates, której partnerem i grantobiorcą w Polsce jest Polsko-Amerykańska Fundacja Wolności. Realizatorem Programu jest Fundacja Rozwoju Społeczeństwa Informacyjnego, która na ten cel otrzymała grant od Polsko-Amerykańskiej Fundacji Wolności”

Mikrogrant „Podaj dalej” prowadzony jest przez:

W ramach: