Podchody w Filii w Bojszowach Nowych!

29 sierpnia, 2012

W cztery strony świata – to temat przewodni bibliotecznych podchodów, które odbyły się w Filii w ostatnią środę sierpnia.
Trzy drużyny rywalizowały ze sobą szukając zadań na czterech stronach świata : na północy musiały zaznaczyć kilka państw na mapie konturowej Europy; na zachodzie czekała na nich legenda o poznańskich koziołkach; na wschodzie krzyżówki z przysłowiami; a na południu powiedzonka do wyjaśnienia, poza tym uczestnicy w czasie  podchodów posługiwali się różą wiatrów i alfabetem Moorsa. Z wykonaniem wszystkich zadań świetnie poradziła sobie drużyna „Sprytne lisy”(Achim, Faustyna, Gosia, Justyna, Klaudia, Natalia i Szymek)

Dziękuję wszystkim dzieciom, które zechciały spędzić jeden dzień w tygodniu na zajęciach w bibliotece.
Zapraszam na kolejne zajęcia w ferie zimowe, bo jak powiedzieli uczestnicy letnich zajęć – ” warto się bawić z biblioteką”.
A dlaczego ??? spytajcie tych co chodzą 🙂

Hanna Mika – bibliotekarz (Filia Bojszowy Nowe)

Drużyna Dzikie Koty

Drużyna Małpia Rodzina

Zwycięzka Drużyna Sprytne Lisy – GRATULUJEMY!

Zabawa w plenerze!