„Pokolenia BLISKO siebie – spotkania z historią w tle”-podsumowanie za 2022 r.

15 grudnia, 2022

Grudzień to często miesiąc podsumowań… Żeby być w zgodzie z tym zwyczajem, zaprosiliśmy do Biblioteki wszystkich naszych partnerów z projektu „Pokolenia BLISKO siebie – spotkania z historią w tle”, aby podsumować jego realizację w roku 2022. Już od początku spotkania dało się wyczuć swojskość, brak barier i BLISKOŚĆ obecnych osób, a po obejrzeniu prezentacji dodatkowo poczucie wspólnoty…Bardzo dziękujemy wszystkim zaangażowanym w projekt, jesteśmy dumne, że mogliśmy razem działać na rzecz promocji czytelnictwa, integracji międzypokoleniowej i zdobywania nowej wiedzy historycznej. Jesteście NAJLEPSI!!!

Szkoła Podstawowa im. Wilhelma Gawlikowicza w BojszowachSzkoła Podstawowa w ŚwierczyńcuSzkoła Podstawowa im. Józefa Kassolika w MiędzyrzeczuCentrum Usług Społecznych w BojszowachKoło Emerytów i Rencistów Bojszowy

„Dofinansowano ze środków Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego w ramach realizacji Narodowego Programu Rozwoju Czytelnictwa 2.0 na lata 2021-2025”#MKiDN#NPRCZ2.0#NCK