Śledztwo w bibliotece – czy dzieci słuchają uważnie?

19 grudnia, 2011

Czy uważnie dzieci słuchają czytane im opowiadania sprawdził sam młodszy aspirant Pani Barbara Baran, policjantka z Komendy  Powiatowej w Bieruniu.

Policjantka zgodziła się przyjechać do bojszowskiej biblioteki w ramach akcji Cała Polska Czyta Dzieciom i postanowiła przeczytać dzieciom kilka opowiadań. Dla drugoklasistów – gości tego spotkania była to wielka niespodzianka, tym bardziej, że policjantka przyjechała w towarzystwie Sznupka – maskotki śląskiej policji. Radość była większa, kiedy dzieci dowiedziały się, że maskotka przyjechała specjalnie z Wojewódzkiej Komendy Policji w Katowicach!

Dzieci po wysłuchaniu bajek odpowiadały na pytania sprawdzające, zadawały pytania Gościowi , dyskutowały na temat pracy w policji, a na zakończenie… przytulały się do Sznupka i chętnie się z nim fotografowały.

Zapraszamy do galerii!