Tydzień Bibliotek!

23 kwietnia, 2012

 

 Tydzień Bibliotek w naszych gminnych bibliotekach!

 

 

8 maja – „Aktywny dzień z Lili i Plaf” – ćwiczenia i aktywność ruchowa to świetna zabawa – spotkanie z przedszkolakami.

9 maja

  1. „Adapter, tradycyjny rzutnik na filmy i projektor multimedialny – ciągle, wszystko w grze! Spotkanie  z uczniami klas III SP.
  2. 2.      „Jak się nazywają Ci, co w książkach mieszkają” –gra planszowa z udziałem uczniów  klasy II z GSP w Świerczyńcu (Filia)

10 maja

1. „Adapter, tradycyjny rzutnik na filmy i projektor multimedialny – ciągle, wszystko w grze! Spotkanie  z uczniami klas IV SP.

2. Przedszkolaki grają w grę „Jak się nazywają Ci, co w książkach mieszkają” – spotkanie w przedszkolu w Świerczyńcu.  (Filia)

11 maja

  1. 1.      – „Aktorzy grają…” – warsztaty dramy dla członków koła teatralnego  SP w Bojszowach,
  2. 2.       – spotkanie autorskie z Wojciechem Widłakiem dla uczniów kl. I i II SP. w Bojszowach

16 maja – spotkanie autorskie z Łukaszem Wierzbickim, dla uczniów klas  V i VI SP. w Świerczyńcu i w Międzyrzeczu.

 

Ponadto:

  1. Ogłaszamy konkurs literacko-plastyczny na grę planszową pt.: „W co dziś gramy…?”, której zasady gry muszą opierać się na wybranej książce z literatury pięknej;
  2. Zapraszamy na wykład otwarty z Janem Mazurkiewiczem: pt.: „Biblioteka ciągle w grze – faktycznie!” w dniu 25 maja, o godz. 16.30.

 

 

Otrzymamy tu bonusy za doładowania w środy (25%), piątki (50%) i niedziele (75%). Są one ograniczone czasowo, a więc nie warto zwlekać z doładowaniem konta. Ostatnim bonusem jaki mogą zyskać wszyscy klienci jest los na loterię https://www.supercat-casino.pl/ . Loterie są organizowane w cyklach trwających około miesiąca, a żeby wziąć w nich udział, wystarczy doładować konto na odpowiednią kwotę. Najczęściej jest to 290 złotych, a dodatkowe depozyty zwiększają jeszcze szanse na wygraną.